Żużel i kulinaria. Wartość życia, pojęcie zemsty, seryjni mordercy... ale przede wszystkim książka, w tym thriller...

Z tymi i innymi zagadnieniami zmierzył się wczoraj w naszej bibliotece znany i doceniany przez Czytelników pisarz, autor thrillerów i powieści kryminalnych Adrian Bednarek.
Poniżej kilka zdjęć z wczorajszego spotkania.
Bardzo serdecznie dziękujemy Panu Adrianowi za odwiedzenie naszej biblioteki i bardzo ciekawe spotkanie z naszymi Czytelnikami. Dziękujemy także wieloletniemu już moderatorowi naszego Dyskusyjnego Klubu Książki Szymonowi Wróblowi za poprowadzenie spotkania oraz wszystkim przybyłym uczestnikom za aktywność i ciekawą dyskusję 🙂
Serdecznie zapraszamy do obserwowania naszego profilu na Facebooku, gdzie na bieżąco pojawiają się informacje za temat działalności naszej biblioteki i kolejnych spotkań autorskich.
Bednarek
Bednarek 2