To już ostatni miesiąc dostępu do Legimi w ramach zadania „Książki online dla każdego" finansowanego ze środków II edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego na rok 2021.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania w czerwcu:)
Od 2 sierpnia 2021 roku nasza biblioteka umożliwia swoim czytelnikom darmowy dostęp do ebooków w serwisie Legimi (w czerwcu 2022 również audiobooki), oferującym przede wszystkim bogaty wybór beletrystyki (kilkadziesiąt tysięcy tytułów). Oferta uzupełniana jest na bieżąco nowościami wydawniczymi. Dostęp do serwisu jest możliwy poprzez aplikację mobilną, w tym na wybranych czytnikach (nie jest dostępna na Kindle).
Aby otrzymać dostęp do Legimi wykonaj następujące kroki:
- pobierz kod w swojej bibliotece lub mailowo, pisząc na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i podaj swoje imię, nazwisko oraz numer karty bibliotecznej (musisz być jej zarejestrowanym czytelnikiem)
- wejdź na stronę www.legimi.pl/bs_katowice/
- wprowadź otrzymany kod
- załóż konto lub zaloguj się na swoje konto, jeśli już je posiadasz
- czytaj bez ograniczeń przez 30 dni od momentu aktywacji kodu!

Legimi nowe grafika slaskie 062022 plus audio synchro