Drodzy Czytelnicy,

organizator kampanii "Podziel się książką" wybrał i zaprosił naszą bibliotekę do przyłączenia się do tej ciekawej akcji:) Jest nam niezmiernie miło, ponieważ wszelkie pomysły, które promują czytelnictwo, są dla nas bardzo ważne. Dlatego zachęcamy Państwa bardzo serdecznie do pomocy małym bibliotekom i przyłączenia się do tej inicjatywy. Co można zrobić?:)
1. W naszej bibliotece oraz w filiach w Leśnej i Twardorzeczce znajdują się kartony oznaczone logo KINDER.
2. Kartony służą do zbierania książek do wspólnego czytania z dzieckiem z domowych biblioteczek - wszystkich, którzy chcą podzielić się swoimi książkami zachęcamy do pozostawiania książek w kartonach:)
kinder plakat na post3. Zebrane książki zostaną przekazane małym bibliotekom potrzebującym wsparcia.
4. Zbieramy pełnowartościowe książki dla dzieci w wieku 2-14 lat, książki nie mogą być uszkodzone.
5. Akcja w naszej bibliotece startuje od dzisiaj do 30 listopada.
6. Każde dziecko, które przyniesie do biblioteki swoje książeczki, otrzyma od nas zakładkę do książek oraz dyplom czytelnika o wielkim sercu❤️❤️❤️
7. Jeśli wszystkie nasze kartony będą już pełne, organizator odbierze je od nas, a następnie, po weryfikacji przekaże potrzebującym, małym bibliotekom szkolnym i publicznym.
8. 5 pierwszych bibliotek, które najszybciej zapełnią kartony, wygra wieczorki autorskie z Ambasadorami akcji (Michałem Rusinkiem lub Książniczkami, czyli Zofią Karaszewską lub Sylwią Stano).
9. Wszystkie biblioteki, które wezmą udział w akcji otrzymają także nagrody w postaci 2 puf oraz zestaw książek z dedykacja autorów- Michała Rusinka, Sylwii Stano i Zosi Karaszewskiej.
Zachęcamy do dzielenia się książkami i zapraszamy do naszych bibliotek:)