W czwartek, 13 kwietnia Filię Biblioteki w Leśnej odwiedziły Przedszkolaki z Zespół Szkolno-Przedszkolny w Leśnej. Tematem spotkania było zapoznanie dzieci z biblioteką oraz książką. Przedszkolaki wybrały się w podróż po bibliotece, dowiedziały się co należy zrobić, żeby zostać czytelnikiem, a także jak należy się zachowywać w takiej placówce. Dzieci z zaciekawieniem przeglądały książki przeznaczone dla ich kategorii wiekowej. Ponadto aktywnie wzięły udział w rozwiązywaniu zagadek i rebusów oraz dyskusji na temat budowy książki i sposobów aby o nią dbać. Na zakończenie spotkania zapewniły, że wrócą tutaj z rodzicami aby zapisać się do biblioteki i wypożyczyć książki. Dziękujemy za odwiedziny! ????