Coraz większym zainteresowaniem cieszy się cykl spotkań podróżniczych organizowanych przez naszą bibliotekę. ???? Tym razem mieliśmy przyjemność gościć Jakuba Tolaka oraz Zofię Samsel, członków ekipy Foxes in Eden.???? Poniedziałkowy wieczór upłynął na niezwykle interesującym i przyjemnym spotkaniu w plenerze w Miejscu Aktywności Społecznej obok filii biblioteki w Twardorzeczce. Podczas niego dowiedzieliśmy się czy warto podjąć decyzję o zmianie stylu życia, przeniesieniu i umieszczenia go w 7 m2 przerobionego na dom Vana ????, o tym, jak i gdzie, udać się w podróż oraz o zaskakujących niespodziankach, które mogą nas spotkać w drodze. Uczestnicy spotkania z ogromnym zainteresowaniem wysłuchali opowieści o przygodach naszych gości, zadawali pytania dotyczące organizacji tego typu podróży oraz z ciekawością obejrzeli wnętrza „domu na kółkach”. Dziękujemy za wizytę w naszych stronach, a wszystkim, licznie przybyłym, uczestnikom za obecność. ????????????????????????