Szanowni Państwo,

zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 6 listopada 2020 roku zmieniającym rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii oraz rekomendacjami Biblioteki Narodowej informujemy, że Gminna Biblioteka Publiczna w Lipowej wraz z filiami będzie zamknięta od 9 do 29 listopada 2020r.

Jednocześnie informujemy, że wszystkie wypożyczone książki będą automatycznie przedłużane na Państwa kontach.

Istnieje możliwość odbioru książek na zewnątrz budynku biblioteki, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub mailowym: (33) 867 16 74, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..