KSIĄŻKA Z DOSTAWĄ DO DOMU? ZAPRASZAMY:)
Drodzy Czytelnicy,
już od kilku lat w naszej bibliotece realizowana jest akcja "Książka z dostawą do domu". W obecnej sytuacji wyjeżdżamy do Państwa jednak jeszcze częściej:)
Akcja skierowana jest do seniorów, osób niepełnosprawnych oraz chorych, z terenu Gminy Lipowa, które mają problemy z dotarciem do naszych bibliotek.
Co należy zrobić, aby zamówić książki?
1. Zadzwoń do naszej biblioteki pod numer (33) 867 16 74 lub napisz na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i zamów interesujące cię książki.
2. Najpóźniej następnego dnia roboczego pracownik biblioteki dostarczy Twoje zamówienie.
Dostawa książek realizowana jest obecnie z zachowanie wszelkich zasad reżimu sanitarnego - zbiory przekazywane będą z maksymalnym ograniczeniem kontaktu bezpośredniego.
ksizka z dostaw do domu plakat