13 marca mieliśmy przyjemność gościć w naszej bibliotece Panią Julitę Bator, autorkę m.in. takich książek jak "Zamień chemię na jedzenie", czy "Przepis na zdrowie".
Pierwsze spotkanie, z członkiniami KGW z terenu Gminy Lipowa odbyło się w Miejscu Aktywności Społecznej w Lipowej (sala OSP), z kolei kolejne, tym razem dla wszystkich mieszkańców - w filii naszej biblioteki w Twardorzeczce. Pani Julita podzieliła się z uczestnikami wydarzenia wspaniałymi przepisami- nie tylko na zdrowe smakołyki, ale również domowe kosmetyki, czy środki czystości. Dodatkowo każda z Pań mogła własnoręcznie wykonać dwa produkty - dezodorant oraz proszek do mycia naczyń do zmywarki.
Dodatkowo spotkanie stało się kopalnią wiedzy na temat zdrowego stylu życia.
Bardzo dziękujemy Pani Julicie za przyjęcie zaproszenia do naszej biblioteki i inspirujące spotkania, a wszystkim uczestnikom życzymy wdrażania przedstawionych pomysłów do swojego codziennego życia.
Dziękujemy z liczny udział!