Gminna Biblioteka Publiczna w Lipowej serdecznie zaprasza do udziału w rodzinnym konkursie na najpiękniejszą ozdobę świąteczną.
Do udziału w konkursie zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym oraz wczesnoszkolnym (klasy I-III) z opiekunem.
Co należy zrobić?
• Warunkiem udziału jest stworzenie własnoręcznej dekoracji świątecznej. Forma pracy jest dowolna, może to być ozdoba choinkowa, element dekoracji stołu, czy okna.
• Zdjęcie wykonanej pracy plastycznej należy przesłać na adres mailowy biblioteki: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
• Na zgłoszenia czekamy do 18 grudnia, do godziny 12:00.
• Zwycięscy konkursu zostaną nagrodzeni m.in. książką Lidii Miś „Opowiadania biblijne dziadzia Józefa”.
Konkurs Boonarodzeniowy plakat 1Serdecznie zapraszamy:)