W naszych bibliotekach praca przedświąteczna wre.
Kleimy, składamy, wycinamy, a wszystko po to, aby w naszych bibliotekach, ale również Waszych domach zagościła świąteczna atmosfera.
Własnoręcznie zrobione przez Was ozdoby na warsztatach, już wiszą na naszych bibliotecznych choinkach- jest pięknie! Dziękujemy za wspólnie spędzony czas!