Co to była za przygoda!
Nasza biblioteka na chwilę zamieniła się w baśniowy las, pełen radości, śmiechu i leśnych mieszkańców!
W ramach animacji „Spacer po Leśnej Krainie”, dzieci w wieku 4–12 lat wzięły udział w niezwykłej wyprawie prowadzonej przez dwóch przebranych animatorów – mieszkańców lasu.
Na uczestników czekały:
zabawy ruchowe,
zagadki o leśnych zwierzętach,
zbieranie zapasów na zimę,
ucieczki przed drapieżnikami,
quiz z nagrodami,
wspólne tańce i...
magiczny finał z wielkimi bańkami mydlanymi!
Dziękujemy wszystkim dzieciom za aktywny udział, niesamowitą energię i uśmiechy!
To był spacer pełen przygód, integracji i edukacyjnej zabawy!
Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach w naszej bibliotece!



