Co to była za przygoda!

Nasza biblioteka na chwilę zamieniła się w baśniowy las, pełen radości, śmiechu i leśnych mieszkańców! 

W ramach animacji „Spacer po Leśnej Krainie”, dzieci w wieku 4–12 lat wzięły udział w niezwykłej wyprawie prowadzonej przez dwóch przebranych animatorów – mieszkańców lasu. 

Na uczestników czekały:
zabawy ruchowe,
zagadki o leśnych zwierzętach,
zbieranie zapasów na zimę,

ucieczki przed drapieżnikami,
quiz z nagrodami,
wspólne tańce i...
magiczny finał z wielkimi bańkami mydlanymi!

Dziękujemy wszystkim dzieciom za aktywny udział, niesamowitą energię i uśmiechy! 
To był spacer pełen przygód, integracji i edukacyjnej zabawy!

Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach w naszej bibliotece!