Bardzo miło nam poinformować, że od 1 sierpnia 2021 roku nasza biblioteka umożliwia swoim czytelnikom darmowy dostęp do ebooków w serwisie Ebookpoint BIBLIO, zawierającym bogaty wybór literatury pięknej, a także wydawnictwa grupy wydawniczej Helion, w tym cenione i popularne tytuły z dziedziny informatyki i dziedzin pokrewnych. Udostępniane są ebooki, audiobooki oraz e-kursy. Dostęp do serwisu jest możliwy poprzez przeglądarkę internetową.

Dostęp uzyskano w ramach zadania "Książki online dla każdego". Zadanie finansowane w ramach II edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego na rok 2021.
Aby otrzymać dostęp do Ebookpoint BIBLIO wykonaj następujące kroki:
- pobierz kod w naszej bibliotece lub mailowo, pisząc na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i podaj swoje imię, nazwisko oraz numer karty bibliotecznej (musisz być naszym zarejestrowanym czytelnikiem)
- zarejestruj się lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto
- wprowadź otrzymany kod
- korzystaj z tysięcy ebooków, audiobooków oraz kursów online!
Po wygaśnięciu dostępu możesz pobrać w swojej bibliotece następny miesięczny kod. W każdym miesiącu kalendarzowym wydawana jest kolejna, ograniczona liczba kodów. Kto pierwszy ten lepszy!
Kody wydawane będę w godzinach pracy biblioteki.
Serdecznie zapraszamy:)

ebookpoint plakat na fb bo 2021 edycja2 FB6